výstavy pre školy pre verejnosť kontakt

pre verejnosť > sprievodné podujatia > z olympiády do múzea s matejom tóthom

z olympiády do múzea s matejom tóthom

Múzeum školstva a pedagogiky Vás srdečne pozýva na podujatie s názvom Z olympiády do múzea s Matejom Tóthom, pripravené v rámci aktuálne prezentovanej putovnej výstavy Športovci v školských laviciach.

Podujatie sa uskutoční 10. novembra 2016 o 17:30 hod. a hostiť na ňom budeme úspešného atléta Mateja Tótha, olympijského víťaza v disciplíne chôdza na 50 km v Rio de Janerio. 

Na tému školský a športový život ho bude počas večera spovedať športový encyklopedista a historik športu Igor Machajdík. Komorné podujatie umocnia skladby hudobníka Petra Janků.

Hovoriť sa bude aj o úspechoch Mateja Tótha na letných olympijských hrách a pevne veríme, že návštevníci sa budú môcť potešiť zo zlatej olympijskej medaily, ktorú so sebou úspešný atlét prinesie do múzea.

Ak sa chcete stretnúť s olympijským víťazom, poprosíme Vás z kapacitných dôvodov o potvrdenie účasti. Kontakt: 02/624 10 665, 0917 693 235,  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.  

pozvanka_toth